piątek, 21 sierpnia 2009

Dziś mieliśmy bardzo pracowity dzień przy zakładaniu siatki ogrodzeniowej, ale mam nadzieję, że jeszcze dzień i piesek będzie mógł sobie swobodnie biegaćpo podwórku. Nie wiem, czy ktośtu w ogóle zagląda, ale może jakaś dobra duszyczka mi podpowie, jak mam dodać do swojego bloga listę blogów, do których zagląda? szukam i nie wiem, jak to się robi, nie mówiąc już o przyznawaniu wyróżnień. Tymczasem wszystkim zaglądającym życzę miłego weekendu.

6 komentarzy:

 1. Wbrew pozorom to łatwe jest :-)
  Wchodzisz w "pulpit nawigacyjny" i masz tam takie coś "Blogi, które obserwuję" na dole jest niebieski prostokącik z napisem "obserwuję" klikasz na niego i wprowadzasz adres bloga, który chcesz obserwować, następnie klikasz na napis "następne" i już :-)
  Jeśli autorka opublikuje nowy post na blogu, który obserwujesz, po zalogowaniu się na swojego bloga będziesz to widziała.
  Mam nadzieję, że nie zamotałam?

  OdpowiedzUsuń
 2. zrobiła wg. opisu ,ale jak wchodzę na swojego bloga, to nie ma tego, chodzi mi o to, co pojawa się na Waszych blogach tzw lista blogów. Dziękuję za porady.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaa! O to chodzi! Musisz wejść z "pulpitu nawigacyjnego" "Układ".
  Będziesz miała taki napis:"Dodaj i rozmieść elementy strony" , a w tabeli "dodaj gadżet".
  Klikasz na "Dodaj gadżet", wyszukaj sobie taki napis "lista blogów", klikasz i dodajesz adresy blogów, później "zapisz" i już :-)
  W razie problemów pisz do mnie na gg, lub na maila (oba kontakty znajdziesz po moim avatarem).

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja nie pomogę, bo się na tym nie znam....
  Ale za to czekam na fotki z podwórka, jak to piesio sam już biega po posiadłości!!! Pewnie bardzo się ucieszył?

  OdpowiedzUsuń
 5. Udało się!!! dziękuję za pomoc

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się, że mogłam i umiałam pomóc :-)

  OdpowiedzUsuń